قالب وردپرس

طراحی وبسایت


طراحی سایت وکیل توسط گروه حقوقی اصفهان وکیل

شما به اصفهان وکیل، ارائه دهنده خدمات طراحی سایت وکیل، وارد شده اید. اصفهان وکیل با بیش ۱۴ سال سابقه فعالیت، خدمات طراحی سایت را ارائه می نماید.

چرا اصفهان وکیل؟

طراحی وبسایت وکیل نیاز به دانش حقوقی داشته و هر شرکتی که خدمات طراحی سایت ارائه می نماید، نمیتواند نیاز هایی که یک وکیل از سایت خود را دارد برآورده نماید. بسیاری از وکلایی که طراحی سایت خود را به اینگونه شرکت ها داده اند در انتها از سایت خود راضی نبوده اند. لذا اگر هنوز طراحی سایت خود را آغاز ننموده اید، پیشنهاد می گردد به سایت های حقوقی برای این منظور مراجعه نمایید.

مفاهیم پایه

همواره طراحی وبسایت در چهارچوب و قالب مشخصی انجام میشود. رعایت استانداردها و اصول طراحی وبسایت و همچنین توجه به تکنولوژی های روز طراحی وبسایت در این امر مؤثر است.

استانداردهای طراحی

طراحی وب سایت، یعنی سایت مطابق با آخرین تکنولوژی ها و استانداردهای روز دنیا طراحی شود. یکی از مهم ترین قوانینی که اصفهان وکیل در طراحی سایت لحاظ میکند، بهینه بودن وبسایت از لحاظ ساختاری است که به SEO یا Search Engine Optimization مشهور است. تحلیلگران سئوی اصفهان وکیل، تمامی نکات را بررسی می نمایند تا ضمن اینکه طراحی وبسایت بر اساس استانداردها، مورد تایید موتورهای جستجو نیز قرار گیرد. ما طرز فکر موتورهای جستجو را می شناسیم و به شما کمک میکنیم تا آن ها نیز شما را بشناسند.

اصول طراحی وبسایت

همانطور که خلق یک اثر هنری نیاز به شناخت سلیقه مخاطب و عناصر بصری مانند رنگ ها، تصاویر و… دارد، در طراحی سایت نیز این موارد صادق است. شناخت ترکیب رنگ، هارمونی اجزای سایت و دانش چینش آنها در کنار هم که طی سالها تجربه اصفهان وکیل بدست آمده است، جزء اصلی ترین اصول طراحی سایت است که به آن پای بندیم.یت توسط یک هاستینگ قدرتمند تنها بخشی از کار است و کدنویسی بهینه و استفاده از مناسب ترین ابزارها ضامن سرعت بالای وبسایت است.

واکنش‏گرایی

موبایل ها و تبلت ها را نباید فراموش کرد. امروزه حجم عظیمی از کاربران از گوشی های همراهشان برای جستجو در اینترنت استفاده میکنند، لذا جای دارد که وبسایت به گونه ای ریسپانسیو یا واکنش گرا طراحی شود تا در نمایشگر تمام موبایل ها و تبلت ها به درستی نمایش داده شود.

سرعت سایت

در رقابت تنگاتنگ سایت ها بر سر دیده شدن، هرچه سریع تر باشید، بهتر دیده میشوید. رسیدن به سرعت استاندارد بارگزاری صفحات سایت امری ست تخصصی که در متدهای طراحی اصفهان وکیل جایگاه قابل توجهی دارد. در این راستا عواملی چون حجم بارگزاری هر صفحه به طور جداگانه و حجم بارگزاری تمام سایت اندازه گیری میشود. میزبانی سایت توسط یک هاستینگ قدرتمند تنها بخشی از کار است و کدنویسی بهینه و استفاده از مناسب ترین ابزارها ضامن سرعت بالای وبسایت است.

 

طرح ابتداییطراح استانداردطرح حرفه ای
امکانات عمومی
نصب و راه اندازی زیرساخت✅✅✅
طراحی و ورود اطلاعات صفحه اصلی✅✅✅
طراحی و ساخت صفحه درباره ما❌✅✅
طراحی و ساخت صفحه تماس با ما❌✅✅
راه اندازی وبلاگ / اخبار / مقالات❌✅✅
امکانات کیفی
راه اندازی سامانه رزرو نوبت❌✅✅
درگاه پرداخت آنلاین❌✅✅
راه اندازی نمونه کارها / پروژه ها / خدمات ما❌❌✅
افزایش امنیت سایت❌✅✅
افزودن نقشه گوگل❌❌✅
سرویس بررسی آمار بازدیدکنندگان❌❌✅
بهینه سازی و افزایش سرعت سایت❌❌✅
دامنه .ir رایگان❌✅✅
پشتیبانی و نگهداری
بسته پشتیبانی همراه

  • ارائه مشاوره غیرحضوری
  • پاسخگویی مکتوب درخواست‌ها
  • به روزآوری و نگهداری
❌❌✅
محتوای سایت
قوانین ملی✅✅✅
فضای نامحدود برای درج مطالب و مقالات❌✅✅
نظریات مشورتی و آرای وحدت رویه❌✅✅
بیش از ۱۰۰۰ نمونه آرای تجدیدنظر❌❌✅
مطالب کیفری و حقوقی شما به میزان ۵۰ برگه A4❌❌✅
هزینه (تومان)۵ میلیون۸ میلیون۱۱ میلیون

سفارش طراحی وبسایت

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com